Pakiet Business & SPA
Hotel Wellness Medical Spa Unitral
Mielno, zachodniopomorskie

Pakiet Biznesowy
Hotel Senator
Dźwirzyno, zachodniopomorskie


Sala Brzozowa
Hotel Miłomłyn Zdrój - Medical SPA & Vitality
Miłomłyn, warmińsko-mazurskie

Sala Myśliwska
Pałac Sulisław Hotel & Spa
Grodków, opolskie


W jednej z najpiękniejszych Dolin Beskidu Śląskiego, w centrum Doliny Zimnika u podnóża góry Skrzyczne umiejscowiony jest Hotel SPA Zimnik. To zupełnie inne oblicze Śląska.
Gdzie to jest?
Lokalizacja jest doskonała dla miłośników narciarstwa, rowerów górskich oraz pieszych wycieczek, które pozwolą podziwiać uroki Beskidów. Na życzenie goście jest możliwość zorganizowania wspinaczki, paintballu, skuterów śnieżnych, off roadów, przepraw wodnych i górskich.

Atrakcje
Hotel posiada 56 w pełni wyposażonych pokoi. W obiekcie znajdują się Restauracja Smaków, Pub Piekiełko oraz Szałas Góralski. Ten ostatni specjalizuje się w serwowaniu dań z Beskidu Śląskiego. Innymi atrakcjami są sala bilardowa z profesjonalnym pełnowymiarowy stołem oraz boisko do siatkówki plażowej. Do dyspozycji najmłodszych jest kącik zabaw w Pokoju Koloru oraz plac zabaw. W hotelu można zorganizować imprezy firmowe, przyjęcia okolicznościowe czy bankiety dzięki dostępności Sali Balowej mogącej pomieścić 300 osób.

Strefa komfortu
Największą atrakcję hotelu stanowi nowo otwarte Centrum Wellness. Na jego terenie znajdują się basen kąpielowy z przeciw-prądem, kompleks saun, wypoczywalnia z koloroterapią, jacuzzi oraz nowocześnie wyposażona siłownia fitness. Przygotowanych jest także 5 gabinetów Centrum Mountain SPA wykorzystujących do pielęgnacji kosmetyki powstałe z naturalnych substancji roślinnych. SPA "Luksus Natury" oferuje klientom szereg zabiegów antystresowych, detoksykujących i pielęgnacyjnych. Jest możliwość wykupienia pakietów zabiegów.
Cena od 630-1600zł.

(ds)
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter podaj nam swój adres e-mail:
Google+ Obserwuj w Google+

Sale Konferencyjne w Spa Magazyn o Spa